REST menu items (3.0.6) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Options
jv: Opsi

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: here
jv: nag kéné

en: Key
jv: Kunci

en: Alias
jv: Singlon

en: Web services
jv: Layanan web
