REST menu items (3.0.6) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Options
ms: Opsyen

en: Expanded
ms: Terkembang

en: Key
ms: Kunci

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
