REST menu items (3.0.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Options
pl: Opcje

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: here
pl: tutaj

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Key
pl: Klucz

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Relative
pl: Względne

en: Web services
pl: Usługi web

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Existing
pl: Istniejące
