REST menu items (3.0.6) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Options
sk: Nastavenia

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: here
sk: tu

en: Key
sk: Kľúč

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Relative
sk: Relatívne

en: Web services
sk: Webové služby
