REST menu items (3.0.6) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Options
sl: Možnosti

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Key
sl: Ključ

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Web services
sl: Spletne storitve
