REST menu items (3.0.6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Options
sv: Alternativ

en: Expanded
sv: Utfällt

en: here
sv: här

en: External
sv: Extern

en: Key
sv: Nyckel

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Relative
sv: Relativt

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Uri
sv: URI

en: Absolute
sv: Fast
