REST menu items (3.0.5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Expanded
fr: Déplié

en: here
fr: ici

en: External
fr: Externe

en: Key
fr: Clef

en: Base URL
fr: URL de base

en: Relative
fr: Relatif

en: Web services
fr: Services Web

en: Absolute
fr: Absolu

en: Existing
fr: Existant
