REST menu items (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Options
az: Seçimlər

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: External
az: Xarici

en: Key
az: Açar

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
