Rest menu items (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Options
bs: Opcije

en: Alias
bs: Pseudonim
