Rest menu items (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Options
cs: Možnosti

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: here
cs: zde

en: External
cs: Externí

en: Key
cs: Klíč

en: Relative
cs: Relativní

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby
