Rest menu items (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Options
ca: Opcions

en: Expanded
ca: Expandit

en: here
ca: aquí

en: External
ca: Extern

en: Key
ca: Clau

en: Relative
ca: Relatiu

en: Alias
ca: Àlies

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Absolute
ca: Absolut
