Rest menu items (8.x-2.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: External
ka: გარე

en: Key
ka: გასაღები

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
