Rest menu items (8.x-2.4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Options
es: Opciones

en: Expanded
es: Expandido

en: here
es: aquí

en: External
es: Externo

en: Key
es: Clave

en: Relative
es: Relativo

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Absolute
es: Absoluto
