Rest menu items (8.x-2.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
