Rest menu items (8.x-2.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Expanded
sr: Проширено

en: Uri
sr: <em>URI</em>
