Rest menu items (8.x-2.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: External
th: ภายนอก

en: Key
th: คีย์

en: Alias
th: นามแฝง

en: About
th: เกี่ยวกับ
