Rest menu items (8.x-2.6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: here
bo: འདིར།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།
