Rest menu items (8.x-2.6) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Options
oc: Opcions

en: Expanded
oc: Desplegat

en: here
oc: aicí

en: External
oc: Extèrne

en: Key
oc: Clau

en: Relative
oc: Relatiu

en: Alias
oc: Aliàs

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web
