Rest menu items (8.x-2.8) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Options
hr: Opcije

en: Expanded
hr: Prošireno

en: here
hr: ovdje

en: External
hr: Eksterni

en: Key
hr: Ključ

en: Alias
hr: Nadimak

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
