Rest menu items (8.x-2.9) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Options
et: Valikud

en: Expanded
et: Laiendatud

en: here
et: siin

en: External
et: Väline

en: Key
et: Võti

en: Relative
et: Suhteline

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Uri
et: URI
