Rest menu items (8.x-2.9) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: here
vi: ở đây

en: External
vi: Bên ngoài

en: Key
vi: Khóa

en: Relative
vi: Liên quan

en: Alias
vi: Tên giả

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Absolute
vi: Tuyệt đối
