Rest menu items (8.x-2.9) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Uri
am: ዩአርአይ
