REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: title
af: titel

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Apply
af: Pas toe
