REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: description
cs: popisek

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Asc
cs: Vzestupně
