REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: description
fa: توضیحات

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Asc
fa: صعودی
