REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: title
fil: pamagat

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
