REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: title
gl: título

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
