REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
