REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: description
lv: apraksts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
