REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: title
nn: tittel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Web services
nn: Nettjenester
