REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: title
oc: títol

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Configuration
oc: Configuracion

en: description
oc: descripcion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
