REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
