REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: title
sk: názov

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Asc
sk: Vzostupne
