REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
