REST OAI-PMH (2.0.0-beta12) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: title
tr: başlık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Asc
tr: Artan
