REST OAI-PMH (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Configuration
fi: Asetukset

en: description
fi: kuvaus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
