REST OAI-PMH (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: title
hu: cím

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: description
hu: leírás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Asc
hu: Növ
