REST OAI-PMH (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web

en: Asc
jv: Urut Maju
