REST OAI-PMH (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
