REST OAI-PMH (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: description
lt: aprašymas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
