REST OAI-PMH (2.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
