REST OAI-PMH (2.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
