REST OAI-PMH (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Asc
et: Kasvav
