REST OAI-PMH (2.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: title
he: כותרת

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: description
he: תיאור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Asc
he: סדר עולה
