REST OAI-PMH (2.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: title
id: judul

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web

en: Asc
id: Urutan turun
