REST OAI-PMH (2.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: title
is: titill

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um
