REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Asc
ar: تصاعدي
