REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: title
de: Titel

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Configuration
de: Konfiguration

en: description
de: Beschreibung

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Rebuild
de: Neu aufbauen

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Asc
de: Aufsteigend
