REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: title
it: titolo

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Configuration
it: Configurazione

en: description
it: descrizione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service
