REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
